Marzenia do spełnienia

 

„Dawno temu -byłam wtedy znacznie młodsza-rozmawiałam ze starszym człowiekiem, którego bardzo lubiłam. I ten ktoś powiedział mi „każdego dnia przynajmniej przez piętnaście minut oddawaj się marzeniom. A jeśli wymarzysz ich ze sto, przynajmniej dwa uda Ci się wcielić w życie „.Więc oddawajcie się marzeniom i nie martwcie się o ich realizację; najpierw sobie pomarzcie. Wielu ludzi zabiło swoje marzenia, bo najpierw chcieli wiedzieć , czy im się uda to, o czym mogliby zamarzyć. Jeśli zatem jesteś marzycielem pierwszej klasy, oddaj się marzeniom-wymyśl ich kilka-a dopiero potem, zamiast mówić : „O Boże ! O czym marzyć w takiej rzeczywistości, zastanów się , co musi się stać, aby twoje marzenia się spełniły.”

Autorką tych słów jest Virginia Satir wybitna amerykańska psychoterapeutka poprzedniego stulecia. Virginia Satir w swojej pracy przykładała ogromną rolę do badania co przybliża ludzi do osiągnięcia zamierzonych celów i jednocześnie do spełnienia w życiu .

 

Pamiętajcie do Was należą wasze fantazje, marzenia , nadzieje a także lęki. Są unikatowe, oryginalne i autentyczne, bo nie ma drugiej takiej samej osoby na świecie . Wasze marzenia są tylko wasze i nikt wam ich nie odbierze .

 

Zabierajmy się więc do marzeń i potraktujmy je jak wydarzenia z nieokreśloną data realizacji.

 

Please follow and like us:
error

One thought on “Marzenia do spełnienia”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *