Pełna MOC możliwości

Książka pt. „Pełna MOC możliwości” Jacka Walkiewicza zainspirowana została 20-minutowym wykładem, wygłoszonym przez niego 20 września 2012 roku na TEDxWSB we Wrocławiu. Jeśli chcecie  przekonać się, czy ta pozycja jest dla Was, wystarczy  zobaczyć  wystąpienie Jacak Walkiewicz  (filmik znajduje się pod recenzją). Cała książka jest bowiem rozwinięciem tego wykładu. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Dostałam tę książkę od syna, który widział i słuchał ze mną tego wykładu i razem śmialiśmy się z porównań i przenośni autora. Książka jest jeszcze lepsza, a każdy rozdział jest rozwinięciem poszczególnych tez zawartych w wykładzie 🙂 Warto mieć te wszystkie wiadomości na tzw. piśmie 🙂 tak by móc wracać do poszczególnych cytatów.

Szczególnie polecam jako prezent 🙂  Naprawdę książka ta może odmienić życie 🙂

„Strach pukał do moich drzwi latami i puka nadal. Ale zmienił się w moim życiu pewien drobiazg, który jednak diametralnie zmienia jakość życia: Kiedyś się bałem i nie robiłem albo zwlekałem w nieskończoność, dzisiaj się boje , ale robię”

Albo

„Błędy to lekcje, ale to czego się z nich nauczymy zależy już od nas samych. Niektórzy z uporem robiąc to samo, oczekują innych rezultatów. A one nie mogą być inne. Nie można bowiem upiec nic nowego, posługując się starym przepisem…”-to ewidentnie dla mnie 😉

No właśnie i książka ta pełna jest takich ciekawych spostrzeżeń napisanych z humorem i dowcipem godnym mistrza.

źródła;

annatoannatamto.pl 

 

Please follow and like us:
error

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *